Felmeddelande

  • Notice: Undefined property: stdClass::$name i include() (rad 489 av /home/w/webbdaga/www/sites/all/themes/temp/templates/page.tpl.php).
  • Warning: printf() [function.printf]: Too few arguments i eval() (rad 4 av /home/w/webbdaga/www/modules/php/php.module(75) : eval()'d code).

Cecilia Björnstedt (SEB)

Hösten 2010 lanserade SEB sin kundtjänst på Facebook och våren 2011 gjorde man samma sak på Twitter. I båda fallen var man pionjärer bland de svenska bankerna. Cecilia Björnestedt har varit med från starten och jobbar som kanalansvarig för sociala medier inom SEB; en ny roll som skapats utifrån de krav som den nya närvaron kräver. Cecilia har över 15 års erfarenhet från olika företag i finanssektorn - alltid med fokus på kund, affärsutveckling och teknik.